У САП оголосили підозру міністру енергетики Насалику

У САП оголосили підозру міністру енергетики Насалику  Ігор Насалик. Фото: www.rbc.ua.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що Насалик "забув" задекларувати $1,249 млн США, йдеться в "Громадське". Об этом сообщает onpress.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Розслідуванням встановлено, що у 2014 році підозрюваний отримав у позику $1,249 млн США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції", чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях", — ідеться у повідомленні.

Насалику загрожує штраф, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

"Розслідуванням встановлено, що у 2014 році підозрюваний отримав у позику 1,249 млн доларів США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції", чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях", — додали в САП.

Напередодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура погодила обвинувачення одному з міністрів та кільком головам обласних державних адміністрацій.

Читайте також: Безсмертний знову стане учасником контактної групи в Мінську


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/ministru_energetyky_nasalyku_ogolosyly_pidozru__sap_296363.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя