Стало відомо, що борг із виплат пенсій переселенцям вже перевищив 600 мільйонів гривеньПід час розширеного засідання Комітету Верховної Ради з прав людини була озвучена інформація щодо зростання боргу, пов’язаного із виплатами пенсій переселенцям. На даний момент борг перевалив за 600 мільйонів гривень. Об этом сообщает allfiles.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомила Українська Гельсінська спілка з прав людини у своєму Facebook.УГСПЛ наголошує, що проблема потребує термінового вирішення, адже вже більше 40 людей померли так і не дочекавшись виконанння судового рішення про пенсію.

Невиконання судових рішень щодо виплат пенсій внутрішньо переміщеним особи є масовою проблемою, яка з кожним днем розростається.

«Маленькі кроки і точкові рішення врятувати ситуацію зараз не зможуть. Україні потрібне комплексне вирішення системної проблеми, що і передбачає рішення Європейського суду з прав людини (Бурмич та інші проти України)», — йдеться у дописі.

Нагадаємо, раніше Кабмін ухвалив рішення про перерозподіл коштів для придбання близько 500 квартир для учасників АТО/ООС, переселенців, майданівців та родин загиблих воїнів.загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/stalo-vidomo-shcho-borh-iz-vyplat-pensiy-pereselentsiam-vzhe-perevyshchyv-600-mil-yoniv-hryven/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя