Російська дезінформація – найбільша загроза для ЄСРосійська дезінформація – найбільша загроза для ЄС. Це одна з тез рапорту Європейської комісії, який сьогодні опублікують у Брюсселі. Об этом сообщает antikor1.com со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє Польське радіо


Проект рапорту підготували експерти дипломатичного корпусу Європейського Союзу та Європейської комісії. У середу 5 грудня заплановано дискусію комісарів на цю тему. В документі враховано пропозиції, як збільшити ефективність боротьби з дезінформацією – більше фінансування, розширення групи в справах боротьби з російською пропагандою, в якій зараз лише кільканадцять осіб, та мобілізація соціальних платформ в Інтернеті.


Рапорт займає 12 сторінок, в кількох місцях у ньому названо Росію. Видання зазначає, що декілька голосів проти цього не вплинули на зміст документа, а навіть його попередню версію з минулого тижня загострено. У рапорті написано, що дезінформація, яку створюють і поширюють російські джерела, присутня в контексті виборів і референдумів у Євроспільноті. «Кампанія дезінформації стосовно війни в Сирії, збиття літака MH17 над Східною Україною та застосування хімічної зброї в Солсбері дуже добре задокументована», –йдеться в документі.


Автори написали, що за оцінкою спеціальної групи, яка займається боротьбою з російською пропагандою, дезінформація у виконанні Росії «системна і добре підготовлена»; вона є найбільшою загрозою для Європейського Союзу.


Також згадано, що від 2015 року виявлено 4500 прикладів дезінформації з боку Росії. Перші години після оприлюднення фальшивої інформації вважаються ключовими, щоб її виявити, проаналізувати і відповісти. В цьому має допомогти система швидкого попередження.


Європейська комісія сподівається на допомогу соціальних ЗМІ та веб-сайтів; є ініціатива, щоб Facebook, Twitter та Google від наступного року щомісяця готували рапорти з прикладами російської пропаганди у зв’язку з виборами до Європарламенту, що відбудуться в травні.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/ros-iska-dez-nformats-ya-naib-lsha-zagroza-dlya-s”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя