Олександр Кравчук: "Чому я вважаю, що вистава з поданням на зняття недоторканості..."

Олександр Кравчук в facebook:

Чому я вважаю, що вистава з поданням на зняття недоторканості була зрежисована Банковою для зміцнення влади Президента та підконтрольних йому виконавчихсилових ... стурктур Об этом сообщает newsinmir.in.ua со ссылкой на СМИ.

А Ви що, вірите, що 5 не повязаних одне з одним кримінальних проваджень тихо пилилися у ГПУ та НАБУ, щоб водночас бути поданими у ВР

Тобто, якщо у Вас вкрадуть авто, то справу у суд не передаватимуть, поки у Вас ще гаманець не вкрадуть Тож, справи цілеспрямовано чекали одна одну-от Вам доказ політичного піару.

Верховна Рада нинішнього скликання-геть не самостійний орган, а абсолютно підконтрольний Банковій. Коли треба Банковій , то Регламент порушується , аж гай гуде. І Ви вірите, що голова Регламентного Комітетуякий входить до неіснуючої коаліції під проводом БПП, куди ж входять і більшість депутатів регламентного Комітету, самостійно вирішує кого карати, а кого милувати Будьте тоді і далі такими ж наївними.

Банкова давно вирішила, хто має бути цапом-відбувайлом, а хто-лише засіб для піару. По факту навіть поважні і розумні громадські діячі і журналісти включилися у зрежисовану Банковою виставу, які депутати погані,. як заважає демократії депутатська недоторканість і т.п. Тобто, цар хороший, бояре-погані.

Що і слід було Банковій.

Про поганих бояр. Та Ви хіба забули, чия більшість у Верховній Раді Та псевдокоаліції хорошого царя якраз...

По факту, шикарна маніпуляція Банкової виконана

1.У суспільства зявилася ілюзія, що силові структури боряться з корупцією. ага, якщо ця корупція не Кононенка і самого Порошенка.

2.Для західних донорів теж є ілюзія боротьби з корупцією. Захід розуміє насправді, хто в Україні на чолі корупції в державі, але з прагматичних інтересів, така ілюзія може бути вигідна.

3.Агресія населення переноситься від Президента і виконавчої влади на нову ціль треклятих депутатів з треклятою депутатською недоторканістю. як показує приклад Степана Хмари, з якого тодішня влада зняла депутатську недоторканість та кинула у Лякянівську вязницю, то влада якщо захоче ,то посадить кого завгодно. А от члени Уряду і чиновники Адміністрації Президента,до речі, ніякої недоторканості не мають.Не замислювалися, чому прокурорам це не допомагає розслідувати їхню діяльність

4. Депутати ВР отрамають свою дозу переляку. більшість у Верховній Раді й так абсолютно підкорена цьому Президентові,але ніколи не звадить ще більше полякати- а щоб не рипалися.

5. В залежності від потреби у Банкової тепер буде інструмент або якщо треба буди зробити перевибори дострокові ВР перед президентськимищоб політичні еліти не встигли кинути цього Президента, то для народу є пояснення, чому цих недоторканих хапуг слід гнати. А якщо треба провести зміни до Конституції чергове збільшення повноважень для Президента, або чергові домовленості з Путіним, то налякані депутати візьмуть під козирьок.

6.Ну, і нарешті, лаври першості борця з корупцією і клятою депутатською недоторканістю-у Президента, царя-батюшки. проаналізуйтк пости основних порохоботів в соцмережах-як під копірку-треба підтримати ініціативу Президента по зняттю депутатської недоторканості.

Отакої...А ми всі беремо участь у виставі, втягуємося у неїбо злодійкуання нинішніх депутатів і вправду нічого окрім огиди не викликає, і не бачимо як нашою свідомістю маніпулюють,для того,щоб Порошенко торував собі дорогу на другий термін до президенства.

А тоді потім дивуватиметеся, а звідки ж беруться злодійкуваті депутати А не з иієї вонисамої команди Тож думайте, пані і панове, а не будьте обєктами маніпуляцій.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя